NOVINKY

Spojení umění a dobrého jídla vždy funguje! Aktuálně proto dřevomalby nenajdete pouze v chomutovské restauraci Republika ale také v Praze.

Vernisáž výstavy dřevomaleb v prostorách restaurace Republika v Chomutově měla krásnou atmosféru. Chtěl bych moc ještě jednou poděkovat majitelům restaurace za pozvání, jejich přátelům i dalším známým, výtvarně, hudebně i jinak umělecky či řemeslně nadaným za pomoc za přívětivé popovídání, panu klavíristovi za příjemné podkreslení večera, děkuji za...

Kdo by chtěl vyjádřit v letošním roce podporu mezinárodní organizaci Amnesty International zaměřující se na boj za lidská práva po celém světě, může tak učinit jako každý rok i koupí umění. Zapojte se do vánoční benefiční online aukce Art for Amnesty... Již po několikáté je jedním z děl i má dřevomalba.

Ke konci září začala výstava v galerii na Slezskoostravském hradě. V půdních prostorách bylo na dřevomalby velkoryse prostoru a rozsáhlou výstavu (včetně několika nových děl) můžete navštívit až do listopadu.

Až do listopadu je možnost posedět s mými dřevomalbami nad šálkem dobré kávy v krásné Galerii Café Loket.