NOVINKY

Ticho kláštera i jaro v jeho zdech - to je spojení mé výstavy s nádhernými prostory cisterciáckého kláštera v Oseku. Děkuji opět za milou atmosféru při instalaci i vernisáži a co nejsrdečněji zvu k jarním návštěvám.

Do Jihlavy děkuji za úžasné přivítání a moc hezkou přípravu mé výstavy - na kterou si s radostí dovolím pozvat do Muzea Vysočiny.

Spojení umění a dobrého jídla vždy funguje! Aktuálně proto dřevomalby nenajdete pouze v chomutovské restauraci Republika ale také v Praze.

Vernisáž výstavy dřevomaleb v prostorách restaurace Republika v Chomutově měla krásnou atmosféru. Chtěl bych moc ještě jednou poděkovat majitelům restaurace za pozvání, jejich přátelům i dalším známým, výtvarně, hudebně i jinak umělecky či řemeslně nadaným za pomoc za přívětivé popovídání, panu klavíristovi za příjemné podkreslení večera, děkuji za...

Kdo by chtěl vyjádřit v letošním roce podporu mezinárodní organizaci Amnesty International zaměřující se na boj za lidská práva po celém světě, může tak učinit jako každý rok i koupí umění. Zapojte se do vánoční benefiční online aukce Art for Amnesty... Již po několikáté je jedním z děl i má dřevomalba.